Піротехніки Чернігівщини вилучили та знищили вибухонебезпечний предмет часів Другої світової війни
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/izobrazhenie_viber_2022-02-11_15-16-07-027-kopiya-e1644591734114.jpg)
11 лютого о 12:25 у Чернігові до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України в Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що на відкритій території неподалік с. Количівка Іванівської територіальної громади Чернігівського району виявлено металевий предмет, схожий за ознаками на боєприпас.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині «чорні археологи» знайшли снаряди
На небезпечну знахідку натрапили працівники дорожньої служби під час чистки лісосмуги вздовж автодороги.
Фахівці групи піротехнічних робіт і підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України в Чернігівській області, які прибули за викликом, ідентифікували небезпечну знахідку, як артилерійський снаряд калібром 85 мм часів Другої світової війни. Вибухонебезпечний предмет було вилучено та знищено у встановленому порядку о 14:00. Під час обстеження прилеглої території інших небезпечних предметів виявлено не було.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv