Надзвичайні події
Подробиці вибуху в любецькій школі (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/1-6-e1555659829915.jpg)
У смт Любеч Ріпкинського району 18 квітня о 17:26 в приміщенні їдальні місцевого закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів стався вибух водонагрівача без подальшого горіння.
Унаслідок вибуху пошкоджено вікна, двері та облицювання стін їдальні. Загиблих і травмованих немає, навчальний процес не припинено. До місця події залучалося відділення 6-го Державного пожежно-рятувального підрозділу смт Любеч У ДСНС України у Чернігівській області у складі 5 чоловік особового складу та 1 одиниці спецтехніки.
Причини події встановлюються.
У ДСНС України у Чернігівській області