Надзвичайні події
Румунського шахрая спіймали на Чернігівщині
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/1477555182_1467880097_sonnik-zlody-v-kvartir-v-budinku-lze-u-vkno-vkrav-grosh-sumku-sonnik-zlody-kishenkoviy-zlody-zlody-v-zakon-dlya-dvchini_452-e1485615163877.jpeg)
Днями в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Грем’яч», при перевірці прикордонним нарядом документів у 28-річного громадянина Молдови, що їхав з Росії, відбулося спрацювання бази даних Інтерполу.
Про це ЧЕline повідомив помічник начальника прикордонного загону — начальник прес-служби Олександр Дудко.
В подальшому, при детальній перевірці, встановлено, що цей громадянин знаходиться в міжнародному розшуку за поданням поліції Румунії за скоєння злочину передбаченого статтею 262 Кримінального Кодексу, а саме за шахрайство.
У відповідності до наданого статусу він був затриманий та переданий співробітникам Новгород-Сіверського відділення Національної поліції для подальшої екстрадиції до Румунії.