Надзвичайні події
Рятувальники звільнили кота, який впав у колодязь
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/37099955_1644783222314506_3777667055319252992_n-e1531466094112.jpg)
12 липня о 20:15 до Служби порятунку «101» у Ічнянському районі від жительки районного центру надійшло повідомлення про те, що в колодязь по вул. Солдатської Слави впав кіт. Самостійно допомогти тварині жінка не змогла, тож звернулася до рятувальників.
Про це ЧЕline повідомили в ДСНС України у Чернігівській області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сіверянка заблукала у болотистій місцевості
На місце події прибули надзвичайники 23-ої Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області у складі трьох чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки.
Один з рятувальників за допомогою мотузки спустився в колодязь на глибину близько 8 метрів та звільнив перелякану тварину.