Сапери Чернігівщини продовжують вилучати вибухонебезпечні предмети
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/356403387_660548859437455_7521939739317734878_n-e1687945437981-780x470.jpg)
27 червня саперами групи піротехнічних робіт Аварійно рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області було здійснено 3 залучення на повідомлення щодо виявлення громадянами вибухонебезпечних предметів на територіях Михайло-Коцюбинської та Кіптівської територіальних громад Чернігівського району, а також в обласному центрі.
Про це повідомляють у головному управлінні ДСНС України у Чернігівській області.
За їх результатами піротехніками було вилучено касетний елемент та бойову частину від реактивної системи залпового вогню «Ураган». Дані боєприпаси було транспортовано на спеціальному автомобілі та знищено з дотриманням всіх правил безпеки.
Рятувальники вкотре звертають увагу громадян на правильний алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів: ні в якому разі їх не торкайтесь, не намагайтесь їх перенести в інше місце або розібрати, відійдіть від місця знахідки на безпечну відстань (не менше 100 метрів) та повідомте екстрені служби за номерами «101» або «102».
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/355896459_660548912770783_44008516947843993_n-963x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv