Серед посадовців Чернігівщини чимало корупціонерів

Поліція Чернігівщини нещодавно направила до суду протоколи про чергові адмінправопорушення.

Про це ЧЕline повідомили в секторі комунікації поліції Чернігівської області.

Йдеться про чотири адміністративні протоколи, які працівники Управління захисту економіки в Чернігівській області склали згідно із Законом України «Про запобігання корупції».

Так, один із голів райрад на Чернігівщині самостійно вирішив питання щодо свого преміювання, яке перевищувало максимально допустиму межу. До того ж це рішення чоловік прийняв без відповідного рішення районної ради. Таким чином, він порушив ст. 28 (Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) Закону України «Про запобігання корупції».

Цей вчинок потяг за собою два протоколи за ч.1 та ч.2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів). Якщо раніше посадовець планував збільшити розмір свого гаманця, то тепер йому доведеться сплатити штраф.

Попадався на конфлікті інтересів і депутат однієї з селищних рад Чернігівської області, який проголосував за надання собі права оренди земельної ділянки, де він планував здійснювати будівництво та обслуговування будівлі торгівлі.

На нього працівники Управління захисту економіки склали аналогічні протоколи. Утім, розмір покарання для цього спритника визначатиме суд.

Однак на Чернігівщині схожих випадків у десятки разів більше. Лише від початку року працівники Управління захисту економіки в Чернігівській області скерували до суду 69 протоколів, які так чи інакше стосуються корупції. Суди вже встигли розглянути 43 адміністративні протоколи, за результатами рішень винуватцям довелося сплатити 55 тисяч гривень штрафів.

Читайте новини ЧЕline у Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password