У чернігівській школі «жартівник» розбризкав сльозогінний газ (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/72740379_1141158459416538_5600116765293019136_n-e1570778786808.jpg)
Журналістам ЧЕline стало відомо, що у 21-й школі, що на Старій Подусівці, розбризкали сльозогінну речовину. Дітей вивели на вулицю, наразі в школі працюють надзвичайники і патрульні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині «мінували» дитячий садок
Інформацію ЧЕline підтвердив старший інспектор прес-служби Управління патрульної поліції в м. Чернігові, майор поліції Віталій Копистко.
Подія трапилася близько півгодини тому, на момент прибуття патрульних трьох дітей забрала «швидка». Зараз правоохоронці встановлюють особу «жартівника».
Як з’ясувалося, балончик розпилили у туалеті біля класів молодшої школи. За словами батьків, які зараз перебувають у школі, ще кілька учнів поскаржилися на погане самопочуття. Їх також забрала «швидка».
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv