Надзвичайні події
У Чернігові побили 9-річного хлопчика
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/582aaf7c1339e-e1505805618441.jpg)
Каретою швидкої медичної допомоги до Чернігівської дитячої обласної лікарні доставлений 9-річний хлопчик із діагнозом «тупа травма живота». Хлопчик госпіталізований до реанімаційного відділення.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
Відомо, що травму він отримав у дворі будинку. Хлопчика вдарили в живіт. Пізніше до поліції із заявою звернулась чернігівка, яка просить провести перевірку за фактом отримання тілесних ушкоджень її сином від товариша.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.