У Чернігові велосипедист наїхав на пішохода
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/o_1el8mtkl5k8u14uv46312krfa21k1-e1699347341156.jpg)
У м. Чернігові на перехресті вулиць Преображенської та Музейної о 8-й годині 6 листопада водій велосипеда здійснив наїзд на дівчинку-пішохода, яка раптово вийшла на пішохідний перехід. Унаслідок пригоди дівчинка отримала травму і була доставлена до КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня».
Про це повідомляють у департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.
Крім того, у м. Прилуки на нерегульованому перехресті вулиць Київської та Ветеранської о 13-й годині 6 листопада водійка автомобіля Ford Fusion здійснила наїзд на пішохода, який переходив проїжджу частину дороги в межах нерегульованого пішохідного переходу. Внаслідок пригоди пішохід отримав травми і був доставлений до медичного закладу.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv