Надзвичайні події
У Прилуцькому районі піротехніки знищили артилерійський снаряд часів Другої світової війни (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/photo_2020-08-22_15-06-43-e1598111816694.jpg)
22 серпня о 14:25 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області знищено у встановленому порядку артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Другої світової війни.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівські вибухотехніки знешкодили підозрілий рюкзак з електропоїзда (Фото)
Вибухонебезпечний предмет напередодні виявили на відкритій території біля с. Івківці Прилуцького району. Піротехніки ДСНС під час обстеження прилеглої території інших небезпечних предметів не виявили.
У ДСНС України у Чернігівській області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv