Надзвичайні події
У Трисвятській Слободі вулиці залило стічними водами підприємства
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/1499688597_19893821_1514553035251034_1492703698_o.jpg.pagespeed.ce_.Q4oFQ-kl9--e1500879281746.jpg)
Біля с. Трисвятська Слобода (Радянська Слобода) Чернігівського району о 9 год. 50 хв. 23 липня стався порив каналізаційної труби діаметром 300 мм. Труба забезпечує скидання неочищених стічних вод на відстійники підприємства ТОВ «Чернігіввовна плюс».
Про це ЧЕline повідомили в департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.
О 10 год. 50 хв. стік вод зупинено.
Унаслідок аварії стався скид неочищених стічних вод частково на дві вулиці населеного пункту Трисвятська Слобода. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами ТОВ «Чернігіввовна плюс».
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.