Упродовж минулої доби рятувальники 5 разів залучались до ліквідації пожеж та надзвичайних продій
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/210591105_3936671413125664_57797909764603541_n-e1624953894621.jpg)
Упродовж минулої доби підрозділи Головного управління ДСНС України у Чернігівській області два рази залучались до ліквідації пожеж сміття в м. Чернігові.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зіткнення легковика та маршрутки на Чернігівщині: водії та 7 пасажирів отримали травми (Відео)
Рятувальники 17-го Державного пожежно-рятувального посту залучалися до проведення робіт по розчищенню проїжджої частини від поваленого дерева на автодорозі біля м. Носівка Ніжинського району. Також вогнеборці 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Козелець залучались для забезпечення пожежної та техногенної безпеки на місці дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася на автодорозі Київ-Чернігів-Нові Яриловичі біля с. Лемеші Козелецької територіальної громади Чернігівського району.
Крім того, фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення залучались до виконання завдань за призначенням на території Ніжинського району. У встановленому порядку саперами знищено артилерійський снаряд калібром 45 мм часів Другої світової війни.
У ДСНС України у Чернігівській області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv