Упродовж тижня рятувальники Чернігівщини 69 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/EE2172B5-14B2-4F4E-8CDD-6D676D96163D-780x470.jpeg)
Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 69 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій, пожеж, надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.
Про це повідомляють в управлінні ДСНС України в Чернігівській області.
На минулому тижні (з 26 грудня 2022 року по 02 січня 2023 року) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС перебувало на цілодобовому чергуванні 227 чоловік особового складу та 74 одиниці основної і спеціальної техніки.
Вогнеборцями ліквідовано 21 пожежу, з яких 2 на об’єкті, 18 в житловому секторі та 1 на транспорті.
На жаль, внаслідок небезпечних факторів вогню загинуло 2 людини, травмовано 1 та врятовано 3 особи.
Протягом тижня здійснено 2 залучення піротехнічних розрахунків, за результатами яких виявлено, вилучено та перевезено до місця тимчасового збору 1 вибухонебезпечний предмет (з початку проведення робіт — 49153).
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 46 разів залучалися для надання допомоги та проведення інших робіт, а саме: 7 — буксирування транспортних засобів, 2 — надання допомоги працівникам правоохоронних органів, 1 — проведення аварійно-рятувальних робіт на місці ДТП, 1 — прибирання поваленого дерева, 1 — демеркуризації приміщення, 34 — оповіщення населення про загрозу воєнного характеру.