З дитячого садка – в лікарню: на Чернігівщині госпіталізовано п’ятеро дітей
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/11/1046r-e1479107458450.jpg)
На початку листопада до інфекційного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні з попереднім діагнозом «Ротовірусна інфекція» було госпіталізовано 5 дітей ясельної групи дошкільного навчального закладу №69, розташованого в м. Чернігові по вул. Захисників України, 11в.
Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА.
Зараз на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні перебуває 4 дітей, одна дитина перебуває на амбулаторному лікуванні. Стан хворих — середньої тяжкості.
Працівниками Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України» проводиться комплекс протиепідемічних та дезінфекційних заходів з локалізації та ліквідації спалаху хвороби.