Жінка, якій маршрутка переїхала ногу, померла
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/38289111_2031645950499114_3569554354862030848_n-1-e1533299262994.jpg)
У Чернігові по вул. 1-го Травня біля лікарні маршрутка збила жінку, 1934 року народження. Цю інформацію ЧЕline підтвердила речник Чернігівського відділу поліції Юлії Ковтун.
За її словами, на місці події наразі працює слідчо-оперативна група. «Жінку було доставлено до лікарні з попереднім діагнозом «скальпована рана гомілки, шоковий стан». Із лікарні нам надійшла інформація, що жінка померла в операційній», – розповіла вона.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові тролейбус влетів у кросовер: є постраждалі
Буде відкриватися кримінальне провадження за частиною статті 286 ККУ – порушення правил безпеки експлуатації транспорту, що спричинили смерть потерпілого. Ці дії караються позбавленням волі на строк від 3 до 8 років із можливістю тимчасового позбавленням права керувати транспортними засобами.