Експерт назвав лідерів на виборах в ОТГ 29 жовтня

Vybory-3-2

«Солідарність», «Батьківщина» і «Наш край» мають найбільші шанси перемогти на виборах 29 жовтня в об’єднаних територіальних громадах. Про це повідомив політолог Вадим Карасьов на прес-конференції, прогнозуючи результати виборів у ОТГ 29 жовтня 2017 року, повідомляє 112.ua.

Він переконаний, лідерами на виборах в ОТГ 29 жовтня залишаться ті самі партії, що й на минулих.

«Безумовно, лідерами на виборах в ОТГ залишаться ті самі партії, що й на минулих: БПП «Солідарність», «Батьківщина» і «Наш край». Цей марафон триває достатньо давно, а 29 жовтня ми отримаємо проміжний результат. Традиційно це буде партія «Наш край», у якій люди роками працюють системно на місцях та знають проблему регіону, «Батьківщина», яка вловила тренд на розбудову «народної партійності», та БПП «Солідарність» – адміністративний ресурс ніхто не відміняв», – переконаний Карасьов.

Він наголосив, спроби зірвати вибори в деяких ОТГ та змінити потенційних лідерів пов’язані виключно з майбутньою зміною керівників земельних ресурсів на місцях.

«Інтрига цих виборів пов’язана з ресурсом, який буде передаватись на місцях після ухвалення земельної реформи. Прозорі механізми обрання лідерів місцевих громад, а також селищних і міських рад мають принциповий характер для визначення тих, хто контролюватиме проведення земельної реформи на місцях. Тому місцеві «князьки» чинять опір та роблять все, щоб зірвати вибори. Це доводить зрив виборів в Ічнянській громаді та проблеми в інших ОТГ», – переконаний він.

Він додав, результати виборів 29 жовтня визначатимуть нову національну політику.

«Безумовно, після цих виборів ми вступаємо в етап нового партійного будівництва. Новий період формування і визначення нової національної політики», – підсумував Карасьов.

Нагадаємо, що за результатами виборів в ОТГ у квітні 2017 року лідерами за кількістю депутатів стали партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Батьківщина» і «Наш край».

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register