Партія «Наш край» на Чернігівщині зміцнює свою структуру

Н-Сіверський 3

*Актуально

Партія «Наш край», яка є однією з найбільш впливових політичних сил у Чернігівській області, розбудовує свою структуру згідно з новим адміністративно-регіональним устроєм регіону. Про це повідомив керівник обласної організації ПП «Наш край» Сергій Баришовець під час зустрічі з депутатами й активістами партії в Новгороді-Сіверському.

За його словами, замість 22 районних організацій будуть сформовані 5, крім цього, створять партійні осередки в кожній із 57 громад.

«Ми прагнемо через осередки «Нашого краю» в кожній громаді Чернігівщини покращити комунікацію із місцевими жителями, обізнаність із місцевою проблематикою. В обласній раді маємо 9 депутатів, тому разом зможемо вирішувати нагальні питання в громадах», – зазначив він. Також керівник облорганізації повідомив, що вивчаються питання відкриття в містах області партійних приймалень за зразком Городні.

Сергій Баришовець підкреслив, що упродовж останніх місяців зустрівся із місцевими жителями, депутатами й партійними активістами майже в усіх громадах. Там обрано керівників осередків. Саме представники громад будуть обирати керівників районних партійних організацій. Наразі вже є керівник Прилуцької районної партійної організації. Це депутат облради від «Нашого краю» Віталій Лічман.

Н-Сіверський 4

Під час зустрічі в Новгороді-Сіверському обговорено актуальні місцеві питання. Керівником міської партійної організації обрано депутата міськради В’ячеслава Кауфмана.

Кауфман

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register