Принижені ялинкою та відключення боржників: у мерії провели чергову нараду (Відео)

Більше семи мільйонів заборгували чернігівці КП «ЖЕК-13». Аби зменшити цю суму, підприємство вже подало 83 позови до суду. Про це розповіла його керівник Ольга Рогова під час ранкової наради в мерії. Міський голова таку ініціативу підтримав.

«Ви правильно тоді кажете… оцей напрямок, що ви вивішуєте оголошення, яка ситуація, до кого ви звернулися, що ви звернулися до суду… Можливо, для інших це буде чинником стимулу», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Та керівники комунальних підприємств зазначили, що позови діють не завжди.

«Щодо деяких боржників є 5 виконавчих проваджень. Жодне з виконавчих проваджень не діє. Ми зараз подали до комунального підприємства з квартирного обліку запит щодо тих боржників і в якому стані їхнє житло. Можливо, треба зараз почати з житла, яке не приватизоване і мешканці якого мають заборгованість», – Сергій Малявко, начальник КП «Чернігіводоканал».

Тоді мер заговорив про індивідуальне відключення від послуг, що наразі неможливо. А для його здійснення місту спершу треба закупити відповідне обладнання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігів став першим за динамікою зростання

«Нам простіше виділити навіть кошти, розробити програму для застосування цих технічних засобів, приблизно оцінити кількість, скільки треба цих елементів», –  Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Далі обговорили позиції Чернігова в рейтингу міст України. Його склав Міжнародний республіканський інститут США. Усього опитано 19 200 респондентів, серед яких і чернігівці. Найкраще містяни оцінили розвиток обласного центру, парки та дороги. Щодо галузей, то чернігівці найменше задоволені медициною.

«Ми десяті. Попри те, що в нас найменший показник серед усіх послуг, які ми надаємо, 12% чернігівців вважають, що добре працюють заклади охорони здоровя, але можна подивитися, що такі міста, як Харків і Дніпро, і Київ, і Одеса, значно нижчі за нас», – Олександр Ломако, заступник чернігівського міського голови.

Найгірші позиції серед міст стосуються розвитку спорту й освіти. Також Чернігів опинився на 17-му місці з оцінювання транспортної інфраструктури.

«22 «+», 30 «-» за оцінюванням. 7% вважають, що жахливий транспорт і 22% – що добрий», – Олександр Ломако, заступник чернігівського міського голови.

Із цього приводу мер вирішив пожартувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гуляння на свято Миколая в Чернігові розпочнуться вчасно

«Ми можемо взяти кредит, підтягнути на перші місця транспорт, сплачувати відсотки, менше ремонтувати тротуарів і всього іншого. І опуститься в інших позиціях. Ну, я жартую», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Також на нараді обговорили ялинку, яку спиляли біля Деснянської райради. Фото з деревом вже спричинило резонанс у соцмережах.

«Вчора була аварія, ми вчора намагалися не чіпати дерево, але, за визначенням спеціалістів «Водоканалу», неможливо провести ремонтні роботи та відновити водопостачання до Деснянської районної ради, тому сьогодні повинні були прибрати цю ялинку. А у системі Фейсбук розганяється інформація, щоб ЗМІ нас принижували», – Роман Старіков, начальник КП «Зеленбуд».

«1,5-2 м під ялинкою проходить водогін, а копати треба метрів щонайменше 3,5 вглиб. І якщо відверто, то вже добу приміщення в нас через ялинку без води. Це єдиний вихід», – Володимир Грецький, голова Деснянської районної у м. Чернігові ради.

Також під час наради говорили про ситуацію у місті щодо грипу. Начальник профільного управління повідомив, що епідемії наразі немає, хоча зростає захворюваність на ГРВІ. Окрім цього обговорили й святкові заходи та зазначили, що на свято Миколая вже розпочне свою роботу Казкове містечко.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register