Академічний хор Заньковецької заспівав на Різдвяному фестивалі у Львові

XVIII Всеукраїнський Різдвяний фестиваль «Велика коляда» пройшов з 7 по 22 січня у Львові у величному храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор).

Уже п’ятий рік поспіль на фестивалі Чернігівщину представляє Академічний хор Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької – лауреат Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та фестивалів, учасник міських, обласних та Всеукраїнських мистецьких акцій. Керівники хору – кандидат мистецтвознавства, доцент Любов Дорохіна та викладач 1 категорії Ірина Могильна.

Хор училища представив яскраву програму з Різдвяних піснеспівів, серед яких три обов’язкові твори. Опанування різностильовим репертуаром, пошук нових виконавських можливостей дали змогу колективу яскраво виступити в концертній програмі фестивалю. Натхнення ніжинським виконавцям додавали бурхливі оплески слухачів, традиційна гостинність і щира турбота організаторів фестивалю, яка допомагала й підтримувала юних митців під час концертного виступу.

Після концерту чимало гарних відгуків почув колектив і його керівники від відвідувачів концерту та організаторів фестивалю. Приємне враження було і від зовнішнього вигляду хору. Нові сценічні костюми надали виступу яскравого забарвлення та колориту. Керівники фестивалю відзначили хорову майстерність юних ніжинців запрошенням взяти участь у «Великий Коляді» і наступного року.

Участь студентів у фестивалях і конкурсах – це значний стимул для творчого зростання колективу, важлива патріотична місія, під час здійснення якої молоді виконавці пропагують українське хорове мистецтво.

Джерело: mynizhyn.com

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register