Анатолій Гриценко: «Сподіваюся, лише оголошенням воєнного стану засідання РНБО не обмежиться»

46828870_497922224046315_2081885375537610752_n

*Імідж

Рада національної безпеки та оборони повинна якнайшвидше затвердити план конкретних дій на ключових напрямах за умови введення воєнного стану.

Так Анатолій Гриценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook прокоментував рішення РНБО.

«Мобілізація оборонних зусиль зараз потрібна, це факт. Сподіваюся, лише оголошенням воєнного стану засідання РНБО не обмежиться», – пише лідер «Громадянської позиції».

Окрім цього, Анатолій Гриценко наголосив на важливості того, де саме буде введений воєнний стан – на всій території України чи в кількох областях.

«Питання вкрай важливе і рішення має бути обґрунтованим», – зазначив він.

Водночас політик наголошує на доцільності введення воєнного стану ще у 2014 році та згадує, як влада «видумувала будь-які причини, аби не мобілізувати країну для оборони як того вимагає Закон». На думку Гриценка, за це відповідальні особи повинні будуть понести покарання.

«Чим нас тільки не лякали, зокрема й припиненням співпраці з МВФ та іншими казками. Але ці запитання вже ставитимуть слідчі прокуратури, трохи пізніше», – зазначив Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, раніше лідер «Громадянської позиції» зазначив, що на засіданні РНБО необхідно затвердити план дій із використанням оборонних, політичних, дипломатичних, юридичних, інформаційних та інших засобів.

За матеріалами блогу Анатолія Гриценка на «Українській правді».

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register