АТ “Хімтекстильмаш” виставлено на приватизацію. Аукціон відбудеться 31 березня

071220_FDMU_InfoMap_Chernigiv копия

Фонд державного майна України оголосив проведення аукціону з приватизації АТ “Хімтекстильмаш”. На аукціон, який відбудеться 31 березня 2021, виставлено 100% акцій. Підприємство розташоване у м. Чернігів, за адресою вул. І. Мазепи, 110.

Основним предметом діяльності Товариства є:

 

  1. Розробка, виготовлення, реалізація машин і обладнання для виробництва хімічних, природних та мінеральних ниток, волокон і волокнистих матеріалів виробничо-технічного і побутового призначення.
  2. Розробка, виготовлення, реалізація продукції широкого вжитку, а також деталей, вузлів, запасних частин.
  3. Розробка, виготовлення, реалізація машин і обладнання для харчової промисловості і переробки продукції агропромислового комплексу.

Товариство має серед своїх активів виробничі верстати в кількості 56 одиниць різних модифікацій та інше виробниче обладнання. Всі основні виробничі засоби збережені. За потреби підприємство здатне швидко відновити виробничий потенціал. Кількість працівників за штатним розписом станом на 01.01.2021 – 31 особа.

Загальна площа будівель і споруд Товариства складає 33,4 тис. квадратних метрів. Площа земельних ділянок дорівнює 7,9 га.

Згідно з умовами приватизації, новий власник повинен не скорочувати колектив протягом 6 місяців і сплатити наявні борги підприємства за період 5 найближчих років. Реєстрація на участь в аукціоні триває до 30 березня 2021 року.

Дата проведення аукціону: 31 березня 2021 року.

Стартова ціна об’єкта: 994 819 гривень.

Детальніше про АТ “Хімтекстильмаш” можна дізнатися за посиланням.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register