Суспільство

Атрошенко скликає депутатів на останню сесію літа

У четвер, 27 серпня, о 9 годині в залі засідань міської ради відбудеться 55-а сесія Чернігівської міської ради 7-го скликання.

Відповідне розпорядження опубліковане на офіційному сайті мерії.

На розгляд сесії виносяться понад півсотня питань:

 1. Про результати діяльності Чернігівської місцевої прокуратури.
 2. Про присвоєння почесного звання «Захисник України – Герой Чернігова» Коновалову О. І.
 3. Про присвоєння почесного звання «Захисник України – Герой Чернігова» Бруй М. В.
 4. Про присвоєння почесного звання «Захисник України – Герой Чернігова» Нагорному С. М.
 5. Про присвоєння почесного звання «Захисник України – Герой Чернігова» Полегеньку Д. П.
 6. Про присвоєння почесного звання «Захисник України – Герой Чернігова» Ющенку В. М.
 7. Про присвоєння почесного звання «Захисник України – Герой Чернігова» Близнюку В. В.
 8. Про присвоєння почесного звання «Захисник України – Герой Чернігова» Рябому В. В.
 9. Про присвоєння почесного звання «Захисник України – Герой Чернігова» Чередніченку Д. І.
 10. Про присвоєння почесного звання «Захисник України – Герой Чернігова» Запеці В. О.
 11. Про присвоєння почесного звання «Захисник України – Герой Чернігова» Іщенку А. В.
 12. Про присвоєння почесного звання «Захисник України – Герой Чернігова» Будьку О. А.
 13. Про Програму сприяння діяльності вуличних комітетів у Деснянському та Новозаводському районах міста Чернігова на IV квартал 2020 рік.
 14. Про внесення змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки.
 15. Про продовження дії «Програми відшкодування кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження у житловому фонді м. Чернігова на 2016–2019 роки» на 2020 рік та викладення її у новій редакції.
 16. Про затвердження змін до Програми підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2020 рік.
 17. Про Програму з інформаційного забезпечення населення телевізійним та інформаційним продуктом комунального підприємства «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради на 2021–2023 роки.
 18. Про затвердження Програми забезпечення діяльності комунального підприємства “Муніципальна варта” Чернігівської міської ради на 2021-2023 роки.
 19. Про затвердження Положення про управління (службу) у справах дітей Чернігівської міської ради у новій редакції.
 20. Про затвердження Програми соціальної підтримки сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у місті Чернігові на IV квартал 2020 року.
 21. Про деякі питання діяльності територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянського району Чернігівської міської ради.
 22. Про деякі питання діяльності територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району Чернігівської міської ради.
 23. Про затвердження Програми надання соціальних послуг на IV квартал 2020 року.
 24. Про затвердження Програми надання допомоги на поховання осіб, які досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні, не зареєстровані як фізичні особи-підприємці, на IV квартал 2020 року.
 25. Про затвердження Програми надання додаткових до передбачених законодавством гарантій щодо соціального захисту окремих категорій громадян на IV квартал 2020 року.
 26. Про затвердження Програми надання деяких пільг (компенсацій), передбачених чинним законодавством України, на IV квартал 2020 року.
 27. Про затвердження змін до рішення міської ради від 28 квітня 2016 року № 7/VII-2 «Про Програму створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у місті Чернігові на 2016–2020роки» зі змінами.
 28. Про надання згоди на безоплатну передачу з державної власності у власність територіальної громади міста Чернігова друкованої продукції Національної академії педагогічних наук України.
 29. Про надання згоди на списання об’єктів нерухомого майна.
 30. Про перейменування закладу освіти та затвердження Статуту.
 31. Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради».
 32. Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради» та затвердження його Статуту.
 33. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду.
 34. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів інженерної інфраструктури.
 35. Про внесення змін до рішення міської ради від 30 квітня 2020 року № 53/VII-7 «Про звільнення від сплати за оренду майна».
 36. Про затвердження додаткового переліку підприємств, установ, організацій, з якими договори оренди можуть бути продовжені без проведення аукціону.
 37. Про надання згоди на укладання договору щодо спільної діяльності.
 38. Про припинення повноважень районних у місті рад та їх виконавчих органів.
 39. Про внесок у статутний капітал комунального підприємства «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради.
 40. Про виконання міського бюджету м. Чернігова за І півріччя 2020 року.
 41. Про використання коштів резервного фонду міського бюджету м. Чернігова за І півріччя 2020 року.
 42. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 28 листопада 2019 року № 48/VII-25 “Про міський бюджет м. Чернігова на 2020 рік” зі змінами і доповненнями (№ 49/VII-14, № 50/VII-5, № 52/VII-15, № 53/VII-18, № 54/VII-18).
 43. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального садівництва, будівництва індивідуальних гаражів, городництва, громадянам – учасникам АТО/ООС, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального дачного будівництва.
 44. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального садівництва та громадянам – учасникам АТО/ООС, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС для індивідуального дачного будівництва.
 45. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.
 46. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.
 47. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.
 48. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок.
 49. Про визначення переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами.
 50. Про депутатські запити.
 51. Різне.

Ще статті по темі

Back to top button