Аваков прокоментував скандальні фото “сіверянки в погонах”

74887_w_700-1

До глави МВС Арсена Авакова дійшли чутки про його юну 24-річну заступницю Анастасію Дєєву.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Міністр виокремив кілька головних претензій від суспільства щодо його нової заступниці. Зокрема, багато “каменів” летіли на адресу Дєєвої через те, що вона дуже молода, як для такої посади.

“Посада заступника міністра МВС. У радянському розумінні цієї посади – посаду для монстра, а тут дівчина. Так, тільки у мене в міністерстві вже досить давно працює інше розуміння і ранжування посад. І посади заступника міністра у тому числі”, – пише Аваков.

Він додав, що на сьогодні висока посада у міністерстві – це ряд функцій у МВС, і 24-річна чи 30-річна особа значно виграє у досвідченої 50-річної.

“Освіта Дєєвої. Диплом бакалавра з відзнакою – Київський університет Шевченка, магістерський диплом з чудовими результатами. Вільна англійська, французька. Півтора року чорнової роботи в нашому проектному офісі реформ. Висока працездатність і комунікабельність”, – зазначив міністр.

Також Арсен Аваков приділив увагу і скандалу, який розгорівся у соцмережах через відверті фото Анастасії.

“Студентка не має права на приватні фото? Святенництво. Або ви безтілесні, або безстатеві, критикуєте яскравий одяг і напівоголені лінії? Нікого не цікавить звичайно, що частина фото – непристойні вульгарні фальшивки. Лицеміри, червоніючи від праведності, кричать “Фас!”. Ліберальні Ви наші”,
– коментує очільник МВС.

Міністр підкреслив, що призначення на посаду відбувалось через Кабмін, тож ніяких порушень у процесі призначення не було.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password