БАТУРИНФЕСТ «Шабля»: сіверян кличуть на головну подію літа

2681884_800x600_unnamed-1-1-e1498207189274

До Дня Конституції України, 28, 29, 30 червня, у Батурині відбуватиметься триденний БАТУРИНФЕСТ «Шабля», який організатори називають головною подією літа. На теренах унікальних пам’яток в історії українського державотворення по-особливому прозвучить головна ідея фесту – «Же през ШАБЛЮ маєм ПРАВО», – проголошена гетьманом Іваном Мазепою в Батурині 300 років тому, але актуальна і сьогодні.

БАТУРИНФЕСТ «Шабля» стане продовжувачем кращих традицій козацького свята, але буде   концептуально новим. Триденний фестиваль з організацією окремих локацій просвітницького, вишкольного, навчального та розважального характеру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У чернігівців влітку двічі будуть довгі вихідні

У день відкриття, 28 червня, на гостей БАТУРИНФЕСТу «Шабля» чекатимуть літературно-поетичні галявини; виступи та презентації відомих українських поетів та художників; кобзарсько-лірницькі сцени; молодіжні дебати «Конституція, право та державотворення»; концерт гурту «Хорея Козацька» на території палацу К. Розумовського, вуличні вистави театрів тощо.

У п’ятницю, 29 червня, біля Цитаделі Батуринської фортеці відбуватимуться вишколи для молоді з різних регіонів України; турнір зі спортивного орієнтування; військово-історична реконструкція; кобзарські та бардівські сцени; квест «Стежками Конституції»; виступи гуртів «Тінь Сонця» та «Коралі»; презентація фільму «МІФ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На чернігівців щовихідних чекає цікавий ChAC

Центральна локація суботи, 30 червня, –  Співоче Поле, парк «Кочубеївський». Розпочнуться заходи з панахиди біля пам’ятника жертвам Батуринської трагедії 1708 року; потім – відкриття виставки «В’язні сумління»; виступ гурту «Сіверські Клейноди»; показові козацькі змаги із залученням гостей та учасників фестивалю; концерт на великій рок-сцені: «Kozak System», «Варйон», «Телері»; українська дискотека DJ-UA; вулична вистава театру; нічний кінозал з фестивалем «Відкрита ніч» – Дубль 21 – 2018 .

Впродовж трьох днів на гостей чекатимуть виставки майстрів українського, традиційного, декоративно-прикладного мистецтва; національно-патріотичної літератури; сучасної, військової техніки та стрілецького озброєння; світлин воїнів учасників бойових дій. Також фуд-корт у кращих традиціях української кухні, екскурсії унікальними локаціями НІКЗ «Гетьманська Столиця» та багато іншого.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register