Безхазяйний дитячий садок передали у власність громади

01

Під час здійснення представницьких повноважень Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Бильського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, що має ознаки безхазяйності.

Зазначена двоповерхова будівля загальною площею майже 900 кв.м. за своїм цільовим призначенням є будівлею дитячого садка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гуртожиток на проспекті Перемоги передадуть у власність громади. Жильці зможуть приватизувати кімнати

Наявність на території селищної ради не переданого територіальній громаді безхазяйного майна позбавляє орган місцевого самоврядування Коропську селищну раду, яка представляє відповідну об’єднану територіальну громаду, можливості здійснювати належне управління та розпорядження цим майном.

Оскільки безхазяйна нерухомість може бути передана у комунальну власність виключно за рішенням суду, Бахмацькою місцевою прокуратурою подано до суду заяву про передачу вказаного приміщення колишнього дитячого садка в комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради.

Наразі заява судом задоволена та рішення суду набуло законної сили.

Це рішення реально виконано шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру речових прав щодо реєстрації права власності на будівлю колишнього дитячого садка за Коропською селищною радою.

Пресслужба прокуратури Чернігівської області

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register