Суспільство

«Бібліотечне літо»: в громаді на Чернігівщині дітям влаштовують цікаве дозвілля (Фото)

Літо – традиційна пора шкільних канікул, коли дітям, особливо в наш непростий час, треба встигнути збагатитися позитивними емоціями, відпочити та набратися сил перед новим шкільним роком.

Не всі батьки нині мають можливість, зокрема й фінансову, відправити кудись свою дитину на оздоровлення. А деякі батьки просто бояться розставатися з дітьми через непросту безпекову ситуацію в країні. Між тим, відпочинок удома теж може бути цікавим. Це підтверджують у Городнянській централізованій бібліотечній системі. Саме тут для дітей реалізовують проєкт «Бібліотечне літо». Тож городнянські діти проводять час пізнавально і з користю. Для них проводять багато всіляких активностей, різні екскурсії та навіть возили до Менського зоопарку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині навчали дітей виживати в дикій природі (Фото)

«Під час Дня краєзнавства діти дізналися багато цікавого про свій рідний край, згадували пам’ятники та пам’ятні знаки Городні, дізналися про рідкісних тварин й унікальні рослини Городнянщини, а також побалакали місцевим діалектом. Звісно ж, відвідали Городнянський історико-краєзнавчий музей й уважно слухали екскурсію», – розповідають бібліотекарі.

У межах проєкту трапляються й смачні дні.

«День видався дуже смачним та корисним, дітки розповідали, які вони знають українські народні страви, відгадували смачні загадки та пограли в цікаві ігри.

Також діти побували на чудовому майстер-класі з приготування бургера, який провела городнянська підприємиця Ірина Василівна Соколова», – кажуть бібліотекарі.

І це ще не повний перелік активностей, якими займаються діти на канікулах!

І що важливо, літо – триває! Тож попереду в городнянських дітей ще багато чого цікавого!

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ірина Осташко

Фото – Городнянська ЦБС

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button