Благоустрій і порядок: Чернігівська міськрада вийшла на прибирання міста (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/a271a957698fa54a2226ca475892dfe1-big1080-e1651210452696.jpg)
Працівники структурних підрозділів і управлінь Чернігівської міської ради долучилися до тижня благоустрою в Чернігові, взявши участь у наведенні чистоти і порядку на вулицях і в парках.
Вони зробили чистішою територію біля дитячої стоматологічної поліклініки, прибрали та висадили квіти на верхній частині Центрального парку культури та відпочинку, прибрали на перехресті вулиць Любецької та Івана Богуна, а також біля історичного музею на Валу. На деяких локаціях до них приєдналися працівники інших установ міста.
Долучитися до тижня благоустрою і прибрати біля своїх будинків чернігівський міський голова попросив усіх чернігівців. Адже сьогодні робочих рук не вистачає. Ситуація з комунальними підприємствами міста така, що більше 50% матеріальної бази профільних КП, які відповідали за чистоту, прибирання, вивезення сміття знищено. Зокрема, на КП АТП-2528 знищено 28 автомобілів з 50.
— Спільно, загальними зусиллями, я переконаний, що ми зробимо наше місто ще чистішим, ніж воно було до війни, — закликав він.
Прес-служба Чернігівської міської ради