Боротьба за чистоту: чернігівці після свят залишають «гори» сміття
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/5691322711607424174292597286696619376902144n_5ca8a70eabb33-e1578576245725.jpg)
Свята, зокрема новорічні, супроводжуються, крім вихідних, ще купами сміття, залишених недобросовісними містянами. Після гучних святкувань увесь непотріб часто не доносять до сміттєвих баків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові підвищать вартість утилізації сміття
ЧЕline поцікавився в керівника КП «Муніципальна варта» Віталія Хрустицького, як жителям багатоповерхівок боротися з несумлінними сусідами.
«Насамперед такі порушення необхідно зафіксувати – фото або відео. Далі звернутись до нас, «Муніципальної варти» – або дзвінком напряму, або через міський кол-центр. Але, повторююся, обов’язково має бути фіксація, щоб було кого притягати до відповідальності. Покарання в цих випадках лише адміністративне, це штрафи. На жаль, викликів із фіксацією дуже мало. Значно частіше звертаються люди після факту, тобто сміття вже накидане і його треба прибирати. Порушника в цьому випадку встановити практично неможливо», – розповів Віталій Хрустицький.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv