Чернігів скинув з балансу приміщення окружного суду

Чернігівська міська рада надала згоду на передачу з комунальної власності територіальної громади Чернігова приміщення у державну власність до сфери управління Державної судової адміністрації України.

Про це ЧЕline повідомили у прес-службі Чернігівської міської ради.

Мова йде про двоповерхову нежитлову будівлю по вул. Київська, 23 у Чернігові загальною площею 1461,4 кв. м, яка розташована на земельній ділянці площею 0,2995 га. У цій будівлі з липня 2009 року розміщується Чернігівський окружний адміністративний суд на правах оренди у фонді комунального майна міської ради.

З відповідним листом про передачу будівлі для Чернігівського окружного адміністративного суду звернулась до Чернігівського міського голови Державна судова адміністрація України.

«Відповідно до результатів обстежень основних конструкцій будівлі визначено, що окремі ділянки зовнішніх стін мають аварійний стан, а горище та дах – не придатні до нормальної експлуатації. Усунення аварійного стану будівлі за рахунок державного бюджету можливе лише за умови передачі зазначеної будівлі до державної власності», – йдеться у листі.

– Якщо залишити школу на балансі міста, необхідно робити ремонт за кошти міського бюджету, і приміщення умовно буде вважатися власністю громади. Або віддати у державну власність, тоді й ремонт буде здійснюватися за кошти держави. Адже місту все одно треба знаходити приміщення для адміністративного суду, – сказав мер Чернігова.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register