Чернігів відвідала делегація з Офісу Президента

photo_2022-04-08-081314

У Чернігові працювала делегація урядовців та політиків із Києва. Мета – оцінити втрати та руйнування Чернігова та шляхи відновлення. Про це повідомив начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

«Разом із заступником керівника Офісу Президента Кирилом Тимошенком також відвідали один з волонтерських центрів. За браком часу, на жаль, лише один. Однак, готові потиснути руку кожному волонтеру. Бо всі чернігівські волонтери – фантастично круті. Так само, як і кожному військовому, з якими поспілкувалися сьогодні в ОК “Північ”, та тим, які зараз на позиціях. Також в області сьогодні працювали Міністр інфраструктури Олександр Кубраков, керівник фракції «Слуги Народу» у Верховній Раді України Давид Арахамія, перший заступник Міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін, народний депутат Олег Семінський. Командою оглянули масштаби інфраструктурних втрат, а головне – визначили шляхи відновлення. Я щиро дякую за підтримку»,- написав Чаус.

Окрім того до Чернігова прибуло 14 фур із цільовою допомогою від Офісу Президента: продукти, зокрема борошно; продовольчі набори; засоби особистої гігієни; матраци; і,що дуже важливо, будівельні матеріали для відновлювальних робіт.

«Усе це найближчим часом через волонтерські організації та органи місцевого самоврядування буде розподілено по населених пунктах області. І це тільки початок. Продовжують прибувати вантажі й від волонтерських, благодійних організацій, небайдужих громадян. За що вклоняюсь кожному», -повідомив Чаус.

Окремо свою поїздку до Чернігова прокоментував сам Кирило Тимошенко.

“Нині, за дорученням Президента України Володимира Зеленського та Керівника Офісу Президента Андрія Єрмака, не шукаючи обхідні шляхи, змогли привезти людям воду, декілька тисяч продуктових наборів, яких вистачить кожній родині на місяць, борошно, матраци та будівельні матеріали для скорішого відновлення міста. І будемо продовжувати робити це кожного дня”, – повідомив Кирило Тимошенко.

Джерело: Viacheslav Chaus і Час Чернігівський 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register