“Чернігівгаз Збут” дякує 134 816 клієнтам, які сплатили за газ у березні

Chernihivhaz Zbut dyakuye 134 816 kliyentam yaki splatyly za haz u berezni

ТОВ “Чернігівгаз Збут”, що працює під брендом “ТВІЙ ГАЗЗБУТ”, дякує 134 816 побутовим клієнтам, які розрахувалися у березні за спожитий природний газ.

Українці розуміють, що оплата комунальних послуг – це не тільки виконання договірних зобов’язань, а також “дякую” працівникам підприємств – постачальників комунальних послуг та їх родинам. Це – ще один ваш внесок в оборону свого села чи міста і реальна допомога державі під час війни.

«Березень був особливо складним місяцем для Чернігівщини – запеклі бої, постійні обстріли міст і сіл,  безчинства окупантів, не додавали впевненості в завтрашньому дні. Саме тому, кожен наш клієнт, який знайшов можливість сплатити за газ, для нас та всього регіону,– супер-герой. Саме завдяки цим платежам ми маємо можливість закуповувати паливо для потреб населення», — підкреслив директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» В’ячеслав Зозуль.

Разом з тим, ситуація із оплатою залишається напруженою, в порівнянні з березнем минулого року, рівень оплати за спожитий газ у Чернігівській області скоротився на 47%.

Загальний борг побутових споживачів перед ТОВ “Чернігівгаз Збут” наразі складає понад  690 млн.грн.

Нагадаємо, під час дії воєнного стану ТОВ “Чернігівгаз Збут” не припиняє постачання природного газу боржникам і не стягує штрафи за невчасні розрахунки. Компанія розуміє, що велика кількість українців опинилася у дуже складних життєвих обставинах, і поки не може сплатити за спожитий природний газ. Але споживачі, які в змозі це зробити, мають розрахуватися і підтримати комунальну сферу.

Безпечно та без комісії сплатити за спожитий газ клієнти ТОВ “Чернігівгаз Збут” можуть через онлайн-сервіси:

  • кнопка “Сплатити за газ” на сайті …;
  • viber-бот ТВІЙ ГАЗЗБУТ https://bit.ly/3sRaq9U;
  • особистий кабінет “Чернігівгаз Збут” https://my.cngaszbut.com.ua/ ;
  • клієнтські сервіси 104.ua.

Нагадуємо, що заборгованість за житлово-комунальні послуги може стати причиною скасування субсидії на наступний опалювальний сезон, якщо є прострочена заборгованість за комунальні послуги більше, ніж за три місяці на суму понад 680 гривень. Наявність заборгованості буде аналізуватися органами соціального захисту населення в травні поточного року.

«ТВІЙ ГАЗЗБУТ». Надійний та зручний для кожного.

*Реклама

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register