Суспільство
Чернігівка потрапила до реанімації з ботулізмом
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/04/201607131017111-e1492089282310.jpg)
ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони України» повідомляє про новий випадок захворювання ботулізмом — 48 річна жителька Чернігова потрапила в реанімаційне відділення лікарні після вживання риби в’яленої домашнього приготування.
Лікування хворої продовжується.
Нагадуємо, що в поточному році це вже четверта особа, яка захворіла ботулізмом. У всіх випадках причиною захворювання стали продукти домашнього виготовлення ( консерви овочеві, риба в’ялена), приготовлені з порушенням технології.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.