Чернігівки долучилися до «Дня піжам» і підтримали дітей у лікарнях

Піжама

Волонтерки обласної організації політичної партії «Наш край» долучилися до благодійної акції «День піжам» та підтримали дітей у лікарнях.

Акція проводиться 27 листопада й ініційована організацією «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні». Під час цього щорічного заходу піжама служить символом, який має підвищити усвідомленість українців про те, що дітям в лікарнях потрібна підтримка. «Ми всі одягаємо піжаму, коли хворіємо чи коли хочемо домашнього затишку, та лише раз на рік ми можемо одягнути піжами, щоб зробити світ кращим», – вказують організатори акції.

Піжама 2

Щоб взяти участь у благодійній ініціативі, потрібно зробити фото в улюбленій піжамі на роботі, навчанні чи вдома, опублікувати ці фото в своїх соціальних мережах із хештегом #деньпіжам або #вдягаюбопідтримую та зробити благодійний внесок на сайті Фундації rmhc.org.ua/donate.

«Ми підтримали акцію «День піжам», щоб допомогти дітям, які в перебувають у лікарнях та потребують більше затишку і комфорту. Сподіваємося, що наш внесок стане одним із багатьох і закликаємо чернігівців теж долучитися до цієї акції», – поділилися волонтерки «Нашого краю».

Акція «День піжам» проводиться в Україні вдруге. Торік до акції приєдналося 35 зірок, лідерів думки і блогерів. Тисячі небайдужих українців, декілька компаній, шкіл і громадських організацій зібрались разом і зробили внесок у відкриття та утримання сімейних кімнат Рональда Макдональда в дитячих лікарнях по всій Україні.

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register