Чернігівки популяризують грудне вигодовування

1568309693

У час війни жінки з дітьми належать до уразливої групи, особливо, якщо йдеться про новонароджених малюків. Врятувати їхнє життя допомагає грудне вигодовування. Своєю історією в соціальних мережах поділилася відома в Чернігові громадська діячка, мама 6-місячної дівчинки Анна Романова.

За її словами, в умовах стресу, можливої антисанітарії і нестачі найнеобхіднішого, мамам вкрай важливо продовжувати грудне вигодовування. Адже це рятує дітей.

«Я продовжую годувати свою 6-місячну Емму. Адже грудне молоко містить антитіла, які захищають малюка від інфекційних захворювань, а тілесний контакт із мамою допомагає заспокоїти дитину, дозволяє почуватися їй безпечно. До того ж, грудне молоко – це їжа, яка завжди з тобою», – підкреслила Анна Романова.

У коментарях чернігівська журналістка Марина Забіян теж зазначила, що грудне вигодовування допомогло її маленькому синові.

«Нам рік і три місяці. І грудне вигодовування буквально врятувало. Спочатку тиждень у сховищі. Потім ще тиждень у дорозі. Навіть не знаю, що б я робила, аби за настановами оточуючих «відлучила» у рочок», – написала жінка.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register