Чернігівщина отримала 14 нових карет «швидкої»

2021_05_24_avto_4

Учора на виконання наказу МОЗ України  до Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Чернігівської обласної ради надійшли 14 спеціалізованих автомобілів, що були придбані за кошти державного бюджету.

10 карет швидкої допомоги, які прибули, створені на базі мікроавтобусів Citroen та 4 – на базі Renault. Всі автівки обладнані за типом “В”, тобто розроблені для транспортування пацієнтів та основного медичного догляду за ними. Наразі авто очікують реєстрацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біля приміщення Менської міськради «стріляли» та евакуювали «поранених» (Фото)

4 машини залишатимуться в Чернігові, 10 направлять на інші станції та підстанції Центру в райони області. За попереднім розподілом машини поїдуть до Мени, Корюковки, Новгород-Сіверського, Срібного, Варви, ІчнІ, Борзни та Семенівки.

На сьогодні в області працюють 110 автомобілів швидкої медичної допомоги, що становить 88,7% від нормативної потреби (124 одиниць). Поліпшення стану забезпечення Центру спеціалізованим автотранспортом зменшило навантаження на бригади та  дало змогу скоротити час прибуття медиків на виклики.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register