Чернігівська дітвора підготувалася до походу в Карпати (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/1497873342_19357440_124128591505504_1651654733_n-e1497888675634.jpg)
16–17 червня гурткiвцi Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю під керівництвом Ю. Довгопол (керівник гуртка з пішохідного туризму) та Шарого В. (завідувач туристського відділу) здійснили навчально-тренувальний похід за маршрутом м. Чернiгiв – Енькiв Хутір – стариця оз. Полковниця – річка Десна – с. Пiдгiрне – оз. Магістрацьке – м. Чернiгiв.
Про це ЧЕline повідомили в Управлінні освіти Чернігівської міської ради.
Завданням походу було відпрацювання тактичного плану здійснення майбутнього походу в районі Карпат, відбір особистого та групового спорядження, випробування фізичних можливостей юних туристів та їхнього психологічного стану. Завдання походу виконано, готуємось до майбутніх подорожей.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.