Суспільство
Чернігівська міська рада переходить на електронний документообіг
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/b5a6f13cf1e2a3965fc0ac93b0424778757890a8-e1546253032141.jpg)
У Чернігівській міській раді з 1 січня 2019 року впроваджується система електронного документообігу. Про це йдеться у відповідному розпорядженні міського голови.
Перехідний період триватиме півтора місяця та завершиться 15 лютого 2019 року. У перехідний період (до 15 лютого) відбуватиметься паралельне проходження документів у діловодстві міської ради в системі електронного документообігу та на паперових носіях.