Чернігівські патрульні чекають нового керівника

0_206

Минув місяць, як Олександр Леонов, керівник патрульної поліції Чернігова, проміняв місцевий колектив на столичний – нині він працює у Києві, теж у патрульній поліції. На якій посаді – не відомо. У Чернігові про це теж і гадки не мають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто замість Леонова тепер керує патрульною поліцією Чернігова

 Тимчасово обов’язки начальника патрульної поліції Чернігова продовжує виконувати капітан поліції Олексій Зотов, адже нового керівника чернігівським патрульним ще й досі не призначили. Про це ЧЕline повідомив старший інспектор прес-служби Управління патрульної поліції в м. Чернігові, майор поліції Віталій Копистко. – Ми самі хотіли б знати цю «державну таємницю» – хто і коли очолить патрульну поліцію, – каже Віталій Копистко. – Вчора в Херсоні призначили керівника, може, найближчим часом і нам призначать, бо вони приблизно в один і той самий час пішли.

Віталій Копистко також зізнався, що чернігівським патрульним не вистачає керівника. – Звісно, що патрульні виконують усі покладені на них обов’язки. Але тут суто адміністративна проблема – у начальника більше повноважень, аніж у в.о. Тож і відповідальність керівника вища. Коли є керівник, нам легше працюється, – повідомив Віталій Копистко.

Нагадаємо, Олександр Леонов був першим і поки що єдиним начальником Управління патрульної поліції Чернігова. 13 квітня він написав заяву про звільнення.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register