Чернігівський рибоохоронний патруль поспілкувався з рибалками щодо зимувальних ям

На сайт розяснення зимувал ями

Чернігівський рибоохоронний патруль під час рибоохоронних рейдів поспілкувався з рибалками щодо перебігу зимівлі водних біоресурсів у водоймах області.

Патрульні нагадали рибалкам, що з 1 листопада 2018 року до початку весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів, встановлена заборона на будь-який вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах. На території області визначено 30 зимувальних ям, із переліком яких можна ознайомитись на офіційному сайті та сторінках у Facebook та Twitter Чернігівського рибоохоронного патруля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сезон зимової риболовлі відкрито: трофеї чернігівських рибалок

Повідомили, що для зручності і наочності для рибалок була розроблена інтерактивна карта зимувальних ям на території Чернігівської області, якою можна скористатись за допомогою будь-якого гаджета за посиланням goo.gl/ULJ66X.

Зараз проводиться робота з встановлення інформаційних щитів у районах розташування зимувальних ям.

Кожний рибалка отримав Довідник, у якому можна дізнатися про перелік законодавчих документів, що регламентують любительське та спортивне рибальство, перелік заборонених ділянок для здійснення вилову на водоймах Чернігівщини, розміри риб, дозволені до вилову рибалкам, про відповідальність за вчинення правопорушень, такси для обчислення розміру відшкодування шкоди, розміри компенсації за вилов риби з Червоної книги України тощо.

Патрульні звернулись з проханням до любителів зимової риболовлі посприяти рибоохоронній роботі, а саме: завчасно повідомляти про факти браконьєрства та факти можливої задухи риби за номерами телефонів «гарячої» лінії Чернігівського рибоохоронного патруля: 0991121344, (0462) 937557, які також зазначені в Довіднику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наловив риби – і до суду: рибалку судитимуть за браконьєрство

Також попередили про правила поводження на льоду та правила надання першої допомоги людям, які провалились під лід.

Приємно зазначити, що рибалки-любителі позитивно оцінюють роботу рибоохоронного патруля і в свою чергу налаштовані активно допомагати в боротьбі з браконьєрством.

Чернігівський рибоохоронний патруль щиро вдячний небайдужим громадянам за порозуміння та бажання співпрацювати в царині охорони водних біоресурсів. Ми відкриті до співпраці, всі охочі можуть звернутися до Чернігівського рибоохоронного патруля з пропозиціями щодо покращення рибоохоронної роботи в робочі дні з 8 год. до 17 год. (у п’ятницю до 16 год.), за адресою м. Чернігів, вул. П’ятницька,69 або за тел. (0462)727-135.

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register