Чернігівський університет отримає грант на енергоефективність

unnamed

Депутати Верховної Ради проголосували «за» ратифікацію угоди про грант від Східноєвропейського Партнерства з енергоефективності та екології (E5P), спрямований на підвищення енергоефективності закладів вищої освіти.

«Ратифікація угоди про грант фонду E5P дозволяє нам розпочати використання 10 млн євро грантових коштів, що не підлягають поверненню, і 120 млн євро кредитних коштів Європейського інвестиційного банку та 30 млн євро НЕФКО на реконструкцію будівель в 21 університеті. Ці кошти дозволять університетам суттєво заощаджувати на енергоресурсах та покращити умови праці та навчання, а разом із тим якість та надійність послуг університетів», – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

Грант E5P надано в межах проєкту «Вища освіта України». Наразі вже розпочався перший етап проєкту, визначений в угоді з Європейським інвестиційним банком.

Участь у першому етапі проєкту беруть 7 університетів, зокрема, і Чернігівський національний технологічний університет.

Початок фінансування для цих університетів заплановано на 3 квартал 2020 року.

До кінця 2020 року Міністерство освіти і науки планує розпочати процедури закупівлі у інших 14 університетах та розпочати фінансування на початку 2021 року.

Ратифікація цієї угоди дозволяє використовувати в проєкті грантові кошти, що не підлягають поверненню, та значно прискорить його реалізацію для забезпечення комфортних умов навчання наших студентів та викладачів.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register