Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 17 порушень Правил рибальства

09_25 resylt

За тиждень із 17 по 24 вересня 2020 року Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 17 порушень Правил рибальства. Так, складено чотири протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), зокрема один з ознаками кримінального правопорушення, шість протоколів – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та один – за ст. 90 – 1 КУпАП (порушення вимог щодо охорони видів тварин, занесених до Червоної книги України).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині рибалка спіймав гігантську щуку (Фотофакт)

Крім цього, складено шість актів виявлення безхазяйного майна, згідно з якими з водойм вилучено 15 кг риби та 19 од. сіток.

«Всього у порушників вилучено 39 кг незаконно добутих водних біоресурсів і 23 од. заборонених знарядь лову. Нараховано штрафів на загальну суму 360 грн. Збитки, завдані рибному господарству України, становили 21 345 грн», – зазначив в.о. начальника Управління Держрибагентства у Чернігівській області Ігор Токарський.

Для прикладу, 17 вересня в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Менського району викрито грубе порушення Правил рибальства. На р. Десна, поблизу с. Миколаївка житель с. Локнисте за допомогою сітки поріжної виловив 3 екз. ляща, загальною вагою 1 кг. Збитки, завдані рибному господарству України, становили 510 грн.

20 вересня на водосховищі поблизу с. Пакуль Чернігівського району житель с. Андріївка ловив рибу сіткою «ковбеха». В протизаконний спосіб порушник виловив 5 кг водних біоресурсів: раки – 44 екз., лин – 14 екз., плітка – 2 екз. та 1 екз. карася сріблястого. Завдано збитків у розмірі 2 975 грн.

На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Водні біоресурси і заборонені знаряддя лову вилучено.

Сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register