Чернігівці – про підвищення цін на харчування дітей

svgVbkFepexRy0Gw[1]

У зв’язку з підвищенням цін на продукти харчування вартість сніданків та обідів для дітей Чернігова, точніше для їхніх батьків, укотре зросте. Таке «щастя» настане з 2 січня наступного року. І затвердили це на виконкомі Чернігівської міської ради.

Безперечно, вартість харчування зросте і в школах. Докладніше про ціни можете почитати за посиланням.

ЧЕline поцікавився у чернігівців, що вони думають про таке підвищення.

міщенкоЮлія Міщенко.

Мені завжди було цікаво, чому в депутатів стільки привілей? Квартири, машини, дачі, хатні робітниці, харчування, а для дітей все платно.

Дітям немає пільг. Проїзд і той платний, та ще й вигнати можуть, якщо немає учнівського. Про харчування навіть мови нема.

махнєйІрина Махней.

Якщо дорожчає харчування, то треба зробити безкоштовний проїзд для дітей. У батьків зарплати не зростають, а от все інше підвищується. Книги сам купи, зошити сам купи.

За дорогу заплати, за їдальню – і виходить нормальна сума щомісяця.

 

Юлія Прокопенко.прокопенко

Мене більше хвилює, що зміниться в меню із підвищенням ціни. Те, що дають зараз, їсти не можуть не лише діти, а й дорослі.

СтебаТетяна Стеба.

Питання підвищення цін на харчування в дитячих садочках розглядали в жовтні цього року. У кожному садочку були батьківські збори, на яких виступали працівники установ і пояснювали, наскільки «плачевні» справи з харчуванням. Тоді ж пояснювали: якщо не підняти плату за харчування, то доведеться урізати порції. Тому харчування, я вважаю, не зміниться, а от ціна зросте. До чого це опитування, якщо батьки самі не проти були підвищити вартість.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register