Чернігівцям мало смітників у місцях відпочинку
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/05/1506682378.366459ce260a5979122157037_1591254167616568_1742582766_n-e1526547987624.jpg)
Урни для сміття просять встановити чернігівці в петиції, яка була створена у відповідному розділі на сайті Чернігівської міської ради.
«Звернули увагу, що в місті недостатня кількість урн для сміття. Наприклад, прогулюєшся містом і от треба щось викинути, і тут починається квест із пошуком смітника. Але не всі люди шукатимуть урну. Наприклад, на пішохідному мосту, на Валу (підйом із річ. порту) немає жодного смітника. Так само і по всьому місту, я вважаю, що треба збільшити кількість урн для сміття. Зробимо наше місто чистішим», – йдеться в петиції.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівці хочуть спостерігати за місцями відпочинку
Автора петиції Владислава Куска станом на 17 травня підтримали 37 осіб із 250 необхідних.
До кінця збору підписів залишилось 27 днів.