Чи всі проекти бюджету участі реалізують повністю?

  • Чи всі проекти бюджету участі реалізують повністю?
  • Чи всі проекти бюджету участі реалізують повністю?
  • Чи всі проекти бюджету участі реалізують повністю?

*Актуально

У Чернігові депутат міськради від «Нашого краю» Сергій Вакуленко відстоює реалізацію проекту, що став переможцем серед проектів бюджету участі.

Він наголошує на необхідності завершення робіт із благоустрою парку поблизу будинку №4 по вул. 1-ї Гвардійської Армії. Місцеві жителі стали переможцями бюджету участі в 2016 році з проектом «Гарним людям – гарний відпочинок», що передбачав благоустрій паркової прибудинкової території. Але роботи з виконання проекту розпочалися тільки восени торік і завершувалися вже цієї весни. Однак до цього часу не все зроблено, зважаючи на зміну вартості робіт і матеріалів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На «Бюджет участі» цього року подана рекордна кількість проектів

Зараз там виконано мощення доріжок, встановлено лавки й смітники, але загальмувалося завершення проекту щодо освітлення й озеленення. «Мені довелося неодноразово звертатися до управління ЖКГ міськради, аби цей проект був завершений. Пообіцяли, що цього тижня розпочнуть встановлювати ліхтарі, а також прораховують озеленення паркової території», – пояснив Сергій Вакуленко.

Депутат, поспілкувавшись із місцевими жителями, пообіцяв і надалі контролювати процес реконструкції парку, а також вирішити питання із його балансоутримувачем, аби забезпечити прибирання цієї території.

«Проекти-переможці бюджету участі – це вибір чернігівців, адже жителі міста пишуть проекти, обирають під час голосування, а тому їх необхідно повністю реалізувати, інакше відбудеться дискредитація власне ідеї бюджету участі», – переконаний він.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register