Чи встановлять у Чернігові урни для прибирання за собаками?
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/08/23572-c511c1bbac51725f9a8fb4ceafe921f2_XL-e1472131974105.jpg)
Головний комунальник Чернігова Ярослав Куц відповів на петицію чернігівців щодо встановлення спецурн для прибирання за собаками.
Центр захисту тварин звернувся до управління ЖКГ по роз’яснення з приводу заяви начальника про штрафи за неприбрані власником собаки екскременти в центрі міста та в людних місцях. Мовляв, для того, щоб штрафувати, необхідно встановити спеціальні зоокомплекси.
У своїй відповіді комунальники вказали дозволені місця для вигулу собак: Березовий гай (між парком по вул. Пухова та вул. Кільцевою); Мар’їн гай (вул. Шевченка); мікрорайон Масани (навпроти будинку № 16 по вул. Незалежності). А також, відповідно до Правил утримання собак та котів у м. Чернігові, дозволяється вигулювати собак на прибудинкових територіях.
А що стосується встановлення урн, то це питання нині на розгляді, кажуть в управлінні. Гроші на їх придбання можуть бути закладені в міський бюджет наступного року лише після розгляду і затвердження кошторису.