Суспільство
Дітей у садочку травлять димом (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/17392977_1619226701425124_354224667_n-1-e1490113651158.jpg)
Справжня димова завіса утворилася над подвір’ям 37-го садочка. В той час, коли малеча масово вийшла на дитячі майданчики гратися, господарі приватного сектору вирішили спалити гілки, сухе листя та інше сміття.
В диму дітям доводиться гратися, та господарям байдуже. Не реагують вони і на зауваження керівництва садочка та батьків.
Дивно, що порушень не помічає новостворене комунальне підприємство «Муніципальна поліція». Хоч подібні порушення закону відбуваються масово в усіх мікрорайонах міста.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.