Діти з Чернігівщини вчилися виживати у лісі (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/199508259_492778411941832_3785861648653070491_n-e1623405818238.jpg)
Понад 120 учасників із Чернігівської, Черкаської, Київської областей взяли участь у національно-патріотичній тереновій грі «Марш добровольців», що відбулася в Ніжинському районі.
Участь у заході брала і «Веркіївська сотня», військово-патріотичний гурток, який веде учасник бойових дій Максим Вертюк.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Селу на Ічнянщині надають привабливого вигляду (Фото)
Учасники «Веркіївської сотні» отримали навички з виживання в лісі, домедичної допомоги, вчилися травознавства та кулінарних хитрощів, грали в лазертаг і страйкбол, перемагали комарів, мурах і непогоду.
Щодо справжньої Веркіївської сотні, то вона була заснована 1652 року. Власне, і містечко тоді також було Веркіївкою, бо його заснував козак Оверко. А вже згодом назва змінилася на сучасну — Веркіївка стала Вертіївкою. Веркіївська сотня охоплювала 24 села.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Фото – Максим Вертюк