Для шкільних їдалень Чернігова та Ніжина служба зайнятості підготувала понад сотню кухарів

2021-09-02_110547

Тепер колишні безробітні працюють у КП «Шкільне» (місто Чернігів) і КТВП «Школяр» (місто Ніжин), що забезпечують гарячим харчуванням місцевих школярів. Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Робота для людей з інвалідністю: приклад успішного працевлаштування на Козелеччині

Навчання проводили викладачі Сумського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Для безробітних це було підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Сучасні вимоги дотримання санітарних норм і правил при організації громадського харчування». Колишні кухарі відновили свої знання і отримали нові – з охорони праці, основ трудового законодавства, дотримання вимог і правил особистої гігієни працівниками при організації громадського харчування, санітарно-епідеміологічних вимог до транспортування, прийому, зберігання та кулінарного оброблення харчових продуктів, профілактики харчових інфекцій та отруєнь тощо.

Навчалися безробітні безкоштовно – за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Валентина Федусь, ОЦЗ

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register