До кого записатися на масаж в Чернігові — поради по пошуку масажастів на barb.ua

ae464459-1ba7-4e5d-968e-cd72e3f97839

Ще давні люди вміли впливати на тіло за допомогою найпростіших прийомів масажу. Що вже говорити про наші часи, коли надання цієї процедури стало професією, масажисти мають можливість постійно удосконалювати свій рівень, а техніки масажу не тільки розвиваються, а й з’являються нові.

Як не розгубитися у цьому різноманітті? Як підібрати процедуру, яка стане корисною, і людину, що своїми руками покращить здоров’я і настрій? Що робити, якщо послуга потрібна у Чернігові? На ці та інші подібні питання дасть відповідь barb.ua.

На що звертати увагу при виборі спеціаліста на сервісі

На сервісі легко знайти масажиста в Чернігові. Достатньо перейти за посиланням: https://barb.ua/uk/chernigov/spa/massazh.

Також це можна зробити наступними способами:

 1. Ввівши назву процедури, наприклад «класичний масаж», у рядок пошуку;
 2. Знайти необхідне у переліку процедур в розділах «Догляд за обличчям», «Догляд за тілом»;
 3. Обравши зі списку «Майстри і організації» на сторінці нижче. У розділі «Масажисти» представлені як індивідуальні підприємці, так і працівники салонів, центрів, студій, що надають послуги масажу. Якщо цікавить тільки спеціаліст з перевіреною кваліфікацією – шукайте тут же працівників організацій, заходячи на їх сторінки.
 4. В розділі «Акції та скидки в Чернігові» можна відшукати акційні пропозиції.
 5. На сторінках «Активні салони краси» та «Активні майстри» представлені бьюті-майстри, які займають певні рейтинги за оцінками клієнтів. Хочете мати високий рівень довіри до спеціаліста – вам сюди.
 6. Таку ж послугу пропонує розділ «Відгуки», варто ознайомитись і обрати масажиста тут.
 7. І, найвищий рівень піклування сервісу – пошук спеціаліста, що знаходиться найближче до клієнта, на Googl-мапі. Адже, отримавши процедуру, так не хочеться далеко добиратись. Карта представлена внизу розділу «Масажисти».

Крім того, заходимо на сторінку спеціаліста і звертаємо увагу на його досвід, презентацію та відгуки клієнтів.

На які види масажу можна записатися в Чернігові

Ввівши слово «Масаж» у пошуковому рядку сайту barb.ua, будете здивовані. Адже догляд за обличчям та тілом включає понад 50 видів масажу. Серед них популярні:

 • масаж обличчя від зморшок;
 • масаж обличчя «по Жаке»;
 • скульптурний масаж;
 • масаж, коректуючий овал обличчя;
 • косметичний масаж;
 • лімфодренажний масаж;
 • класичний масаж;
 • лікувальний масаж;
 • медовий масаж;
 • антицелюлітний вакуумно-роликовий;
 • масаж спини та шиї;
 • масаж голови, обличчя та рук;
 • масаж ніжок та стоп;
 • арома-масаж;
 • стоун-масаж;
 • екзотичний масаж;
 • масаж «Ломі Ломі»;
 • тайський масаж в 4 руки;
 • тібетський вогняний масаж;
 • гавайський масаж.

За категоріями клієнтів: дитячий, спортивний, для вагітних.

У переліку на сторінці представлена також вартість та тривалість масажу. Активні посилання можна відкрити та ознайомитись із процедурою ближче.

Якщо такого пояснення немає, щоби не обирати зі списку незрозумілих слів, багато спеціалістів пропонують безкоштовну або платну консультацію для визначення проблеми та підбору необхідного виду масажу.

Особливості запису в салон чи до майстра на barb.ua

Щоби записатися на процедуру, можна набрати обраного спеціаліста чи адміністратора салону за номером телефону, вказаним на його сторінці. Або натиснути кнопку «Зв’язатись» та ввести у спливаючому вікні своє ім’я, телефон та бажаний вид масажу.

Бьюті-майстер уточнить деталі та призначить дату і час проведення процедури.

Як спеціалісту чи організації додати та рекламувати свої послуги

Майстри масажу та салони краси, медичні центри, перукарні та інші організації бьюті-сервісу, на сайті мають право заявити про себе та представити перелік своїх послуг споживачам. Усе це здійснюється безкоштовно.

Для зручності просування на будь-якій сторінці сервісу є активна кнопка «Додати послуги». Натиснувши на неї, необхідно буде пройти коротку та нескладну процедуру реєстрації. Є можливість зареєструвати себе окремо як масажиста, або як працівника салону. В особистому кабінеті варто додати повний перелік, фото та ціну послуг.

Головне – зареєструватись. Тоді реклама не заставить себе чекати. Чим скорше пройде реєстрація – тим більше буде вдячних клієнтів та схвальних відгуків. А отже сторінка вийде на перші щаблі показу і потік клієнтів розширятиметься надалі без вашої участі у просуванні. Цьому також сприятиме повне та якісне заповнення профілю необхідною інформацією. Для збільшення об’єму переглядів рекомендовано скористатись платною послугою.

Погладжуванням, пощипуванням, легким натисканням можна знизити больові відчуття та зняти втому. При грамотному підході та належному рівні фахівця масаж принесе тільки користь. Знаючи проблему, кваліфікований масажист знайде способи її позбутися. Потрібно тільки скористатись послугами сервісу barb.ua, щоби знайти такого спеціаліста.

Реклама

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register