Екс-заступнику міського голови Чернігова присудили штраф
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/563b1e5fa349e-e1551091834554.jpeg)
Одного із колишніх заступників Чернігівського міського голови притягнуто до адміністративної відповідальності. Вкотре, відстоюючи свою правову позицію, прокуратурою в суді доведено винуватість посадовця у вчиненні правопорушення, пов’язаного із корупцією.
Встановлено, що колишній заступник міського голови, після припинення повноважень, без поважних причин, не подав у встановлений законом термін декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Передбачений Законом обов’язок він виконав лише 28.11.2018, хоча мав би це зробити до 1 квітня.
Відтак, постановою суду правопорушника визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю) та накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн.).
Робота на вказаному напрямі триває.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області